Poznaň

20. září 2007 | Filip

Pes a Poznaň při náhodné prohlídce

Teflon seděl v prázdné místnosti s palačinkou na klíně a kousal se do rtu. Trochu se styděl za to, že mu z uší čouhají konvalinky, ale nedával to najevo. Místo toho si pro kuráž vesele prozpěvoval nacistickou hymnu „Ich liebe der Rauch des Dachau“ a maloval si do vzduchu sprosté obrázky nahatých banánů. Vtom do místnosti vstoupila Vitrína s holící pěnou.

„Teflone,“ otázala se nezdvořile a ukázala směrem na sever, „můžeš mi půjčit kulovnici na tetřevy?“ Teflon, zaskočen náhlým dotazem, na který nebyl ani v nejmenším připraven (!), mrskl nohou a přetáhl si pravé oční víčko přes nos. Vitrína, vida to, a obávajíc se, že by případná hádka mohla vzbudit v kuchyni spícího Diskžokeje, přeskočila pomyslnou hromadu spících holubů a napodobila stojícího člověka. Teflon se však nenechal zmást. Hbitým pohybem si uvařil z palačinky helmu a proskočil chytře schovaným oknem. Vitrína přirozeně za ním!

Následovala akční honička v bambusovém háji. Teflon nezapomněl využívat jinak zcela zbytečných medvídků Panda, házejíc je vytrvalé Vitríně pod nohy.

Když oba doběhli k přehradě, probudil se Diskžokej. Okamžitě pochopil, co se děje, a uznal za vhodné najít si mrkev a bleskově se s ní oženit. Když bylo po svatbě, strhla se dortová bitva a Teflon s Vitrínou se udobřili.Reaguj!