Neave TV

9. listopadu 2008 | Filip

Neave TV

Představte si televizi, kde běží non-stop nesmysly, jeden za druhým, úplně bez kontextu. V jednu chvíli se koukáte na mluvící banán, pak vidíte karate-trpaslíka, pak nějaké boxery, pak souboj uklízeče s jakousi koulí, prostě úchylárna!

Zapněte si zvuk, ujistěte se, že vám frčí rychlý internet, a připojte se na Neave TV.komentářů 5

 1. Zub:

  Málo co mě dnes vyvede z míry, chrastění na dětské lebky, stahování čerta z kůže, tanec havranů a jiné špeciality mi už nic neříkají, ale toto je věc hodná ceny Jirky Mlata, či Leoše Panteróna

 2. Ondra:

  Hehe, to je kořen! Záliby: sýr, podpažní jamka, větvičky… jenom škoda že neumí československy. Okamžitě bych mu nabídl místo zdobiče klobouků ve svém kabaretu.

 3. Zub:

  Je vidět, že muž vlevo, je velmi zručný a za jednu hodinu dokázal vysušit konečník z leguána, z kterého ještě do misky, zhotovené z lebky geparda vysypal zbytek výkalů a muži vpravo nezbyl než protáhlý obličej jako banán, protože tyto kousky přes dlouholeté školení na jatkách nedokáže, pouze již ušil z tkáně lachtana čepici. Na tento obrázek se dá použít přísloví: Když opice se točí v tanci, neházej jí klacky pod nohy

 4. ??????:

  no jo

 5. spikey:

  Jestli mohu jako zástupce, fakulty televizních pořadů o vaření reagovat, pak si dovoluji upozornit, že na této televizi je velký nedostatek pořadů o vaření. Pokud ovšem nepovažujete tělo mrtvého klauna Ronalda plavající v zálivce tisíc ostrovů jako recept. A to samozřejmě žádný rozumný televizní divák nepovažuje, tomu bych se dokázal i od žaludku zasmát.

Reaguj!