Motýlí epopej

28. září 2007 | Ondra

znasilneni.jpg

Možná se Vám už stalo, že když jste si pokoušeli strčit pod oční víčko dřívko od nanuku, odkudsi někdo rychle přiskočil, popadl Vás za pačesy a hodil do nádrže plné medůz v kanibalistické říji. Bolí to. Pokud to však srovnáme s muky, které zažívá polonahý hrdina na obrázku, vyznívá koupel s rozzlobenými a naddrženými žahavci jako docela příjemný způsob, jak strávit nedělní odpoledne.

Abyste vůbec pochopili zrůdnost celého výjevu, budu Vám jej muset podrobně popsat, protože některé skutečnosti zůstávají skryty i těm nejlepším pozorovatelům a profesionálním odhalovačům.

Mladý a zjevně vyděšený muž na obrázku nespáchal nic menšího, než že si za rozbřesku holil ohanbí tupým střepem z keramické vázy. V mongolsku se sice za podobný přestupek uděluje trest smrti utopením ve sloním mléce, ale v Kazachstánu – kde se náš tragický příběh odehrává – je to naopak důvodem k všeobecnému veselí a k velikým, několikatýdením orgiím, do kterých se s chutí zapojují i lidé velmi pokročilého věku a vysokohorští tažní krokodýli. Mladý muž měl ovšem smůlu, že ho při jeho chválihodném rituálu načapali agenti sekty „Za mírnou rychlost dopadu Ištar“ – zkráceně ZMRDI! Proti holení ohanbí sice nic nemají (sami ho praktikují, dávají však přednost vysokootáčkovým frézám na diamanty či rotačním kulometům, jakožto holícím nástrojům). Potřebovali však rychle oběť pro svůj ďábelský rituál „Ankh kobliha!“ a Bizon (jak se nebohý muž jmenoval), jim akorát padnul do rány.

Muž který Bizona svírá v nemilosrdném sevření je vůdce ZMRDIů, Poleno. Svými ovečkami je považován za svatého, mimo jiné i proto, že si v dětství 100 000x přetáhl předkožku přes hlavu a neumřel při tom. Při rituálu bude mladého muže svírat svými mocnými pažemi a sypat mu sušenou bazalku na bradavky. Přímo nad ním stojí jeho milenka/sestra (sektářská, pokrevní, zdravotní, stromová, …) Vála, která má při „Ankh koblize!“ za úkol nadávat duchům Habsburských monarchů do hovad a prosebně upínat oči k obloze. Spokojený výraz na snímku svědčí o Válině perfekní připravenosti na úkol a o dobré pohodě. Žena nalevo od ní – Šála – vystudovala teologickou chemii na Harvadské univerzitě, čeká siamská paterčata a při rituálu bude mládit Bizona do břicha sušákem na lososí maso. 2 Postavy v modrých tričkách v horní části obrázku jsou řadoví členové ZMRDIů, chovaní hlavně pro maso a náhradní orgány a můž v bílém mezi nimi je zbloudilý chorvatský turista, který svůj šílený strach maskuje seběvědomým úsměvem a krátce po zhotovení fotky i žonglováním s vlatníma očima.

Samotný „Ankh kobliha!“ proběhl rychle a v tichosti, nepočítáme-li Bizonův animální řev a chorvatovy modlitby k pohanským bohům. Dnes je již většina aktérů tohoto dramatu úmístěna v zoologických zahradách nebo masových hrobech, akorát Bizonovi se podařilo oženit se s dcerou náčelníka kmene Čuvačů, navázat přátelství s hluchoněmým medvědem grizzlim a uklidit si binec v pokoji.    

   komentáře 2

 1. Filip:

  Děkuji za podrobnou analýzu mé nejhorší noční můry. Zbývá zodpovědět dvě otázky:

  1) Proč má Bizon poloprůhlednou nohu?
  2) Jak se asi tváří postava vlevo, která se těsně nevešla do záběru?
  3) Proč mají všichni členové sekty stejně absurdní boty a čeho tím chtějí docílit?

 2. Ondra:

  Zodpovědět tvé otázky bude fuška, mladý příteli, ale pokusím se o to;

  add 1) Bizonova poloprůhledná noha je důsledek práce v tantalových dolech na Venuši. Další okolnosti této anomálie podléhají přísnému utajení.
  add 2) Postava v levé části fotografie je ve skutečnosti vodíková bomba převlečená za figurínu z butiku Versace. Co dělá v blízkosti tolika lidí je záhada, protože divoké vodíkové pumy jsou velmi plaché.
  add 3) Obuv byla zhotovena na zakázku slepými mistry šaoliny na vrcholu Mt. Everestu, 29. února roku 1234 při současném zatmění Slunce, Měsíce, Jupiteru a Rakouska. Nikdo neví proč.

Reaguj!