Nový typ holubů

1. října 2007 | Filip

Útěk před letadly

V Šanghaji je veselo. Nejenže v této východoasijské metropoli i teď na podzim lidé běhají po ulici nahatí, ale holubi tam od jisté doby vypadají jako miniaturní komunistické tryskáče. Se skvělým zlepšovákem přišel Chung Mí, když si uvědomil, jak depresivně holubi ve své normální podobě vypadají (viz například zde). Spojil se s plastickým chirurgem, soudruhem Liš Šuáh, a vyrazili do ulic.

Mí a Liš nejdříve pouze natírali holuby na červeno, ale zjistili, že jakmile barva zaschne, ptáci jenom smutně koukají zpoza červené krusty po okolí, protože nemohou rozevřít perutě. Proto Dr. Liš přišel s revoluční technikou, při které transplantoval holubí mozek do řiditelného modelu dopravního letadla – a těch se, jak víme, po Šanghajských ulicích valí celé hromady.

Netřeba snad dodávat, že holubům se nový vzhled docela zamlouvá. Nejenže teď létají mnohem rychleji, ale všimli si také, že se jich lidé začali mnohem více bát. Často teď číhají v zákrytu červených tramvají, a jakmile vidí větší shluk nicnetušících, nahých Číňanů, vyrazí do zběsilého útoku. Na fotografii nahoře vidíme jedno z těchto napadení, vyfotografované jedním z holubů a umístěné na internet pod názvem jeseník.jpg.komentáře 4

 1. Jarek:

  Ano, ano, ano. Díky moc za uveřejnění této zprávy, jelikož já sám jsem byl jednoho tohoto útoku svědkem. Jediný rozdíl byl v místě a podobě holubů. Měl jsem co dělat abych před komanči na Václaváku uprchl. Rudí ale byli.

 2. Ondra:

  Dal jsem si tu práci a udělal jsem matematický rozbor obrázku. Po několika týdnech bádání jsem dospěl k velice překvapivému zjištění: když podělíte počet holubů (10) počtem nahých lidí (5) vyjde vám počet polokoulí naší planety (2)! Země!!!

 3. Ondra:

  Nebo taky počtu paneláků na obrázku (2). Proboha!

 4. Jarek:

  Nebo počet půlek Áblovy prdele .. incredible!!!!

Reaguj!