Koleno

5. října 2007 | Filip

Koukněte se rychle za sebe!Ještě mnohem dřív, než Celeronovi vykvetl na lících nápis „Masna“, měla jeho sestra vidinu. Viděla Celerona na hromadě smažených pětikorun, jak ukazuje směrem na západ, žongluje s neviditelnýma plameňákama a smrká do květináče. Celou dobu přitom za Celeronem stál pan Klobouk a snažil se namazat si nos marmeládou.

Když se o vidině dozvěděla Celeronova matka, která se shodou okolností jmenovala Celeronova Matka, okamžitě dovlekla oba sourozence k panu Frojdovi a zeptala se ho, co to má kurva znamenat.

Frojd položil Celeronovu Matku na divan, Celerona posadil do křesla, jeho sestru schoval do zásuvky a sám vyběhl oknem. Po několika hodinách začala nervózní Matka vysvětlovat:

 • Marmeláda je jasná metafora pro „sezení na židli a pozorováni mrtvého leguána“.
 • Smrkání do květináče pak odkazuje k „lepení různobarevných papírků do cestovního pasu a mumlání: ‚tak dlouho se chodí se džbánem pro máslo, až si vezír zapálí vousy a začne pobíhat po kurtu'“.

Když to matka dořekla, Celeron vyskočil z křesla, vyměnil si paruku, otočil knoflíkem na zdi a s voláním „Lojs Lejn je těhotná!“ zmizel ve zbrojnici.komentáře 4

 1. Ondra:

  Ví někdo jak dopadlo těhotenství Lojs? V holywoodských kuloárech se něco šušká o tom, že porodila svou miniaturní marcipánovou kopii…

 2. Filip:

  S onou kopií jsem byl bohužel dlouhá léta ženat. Pak se zjistilo, že mi ta marcipánová čubka zahýbá s uzeným kolenem. Nikdy víc.

 3. Jarek:

  Lejnová je zase v tom. Vím to protože ji přefikl můj křeček když byl na misiích v Laponsku.

 4. Zub:

  No, kamasutra!

Reaguj!