Studnice krásy

19. června 2012 | Filip

Vřele doporučuji pročíst si „Recenze a hodnocení“ k tomuto 250ml krému za výhodnou cenu 27 500 Kč.

Například:

Nedávno jsem při pohledu do zrcadla zjistila, že jsem strašně hnusná a tupá blondýna. A protože jsem navíc pěkně zazobaná svině, koupila jsem si tento drahocenný krém. Natřela jsem s ním svou pokožku, svraštělou po stovkách návštěv solária, namazala jsem jím i své uši se zlatými náušnicemi, dokonce i své pečlivě melírované vlasy. Koukám znova do zrcadla a vidím tu samou zbytečnou ženu, jen strašně mastnou, co mám dělat?!komentáře 2

 1. Ondra:

  Mě zase zaujal tenhle:

  Jakub Š
  IP: 90.176.68.xxx

  Dobrý den,
  produkt jsem zakoupil a musím říct, že je výborný jak na pečení, tak na smažení. Jídlo mi pak lépe klouže do krku, i se mi pak líp sere.

  No nic jdu ho taky vyzkoušet!

 2. Jiří Postler:

  Vážená zákaznice,

  je nám líto, že náš créme ve Vás vyvolal pocity marnosti.
  Obáváme se, že náš výrobek byl aplikován nesprávným způsobem.
  Jak stojí v návodu, přiloženém v krabičce, je potřeba nejprve důkladným vtíráním kruhovými pohyby créme vtírat do kůže. Je-li Vaše i poté pokožka mastná, je to nedostatečnými kruhovými pohyby. Možná by stálo za to, koupit si naši pomůcku, která Vás naučí stimulovat kruhové pohyby na Vašem těle. Jakmile je přípravek vstřebán, dojde k iniciaci první fáze, při níž během 12 hodin Vám úpln upadne stará pokožka, a pod ní se objeví Vaše neporušená idealizovaná podstata. V zrcadle to poznáte podle toho, že se Vám objeví korunka na hlavě. Na korunku klikněte pravým tlačítkem myši a objeví se kontextové menu, v němž vyberete požadovaný věk, na něž se cítíte. Zavřete zrcadlo, kladivem v pravém horním rohu. Změny proběhnou během 15 min.

  S pozdravem

  Vás výrobce krémů

Reaguj!