Silvestr

21. října 2007 | Jarek


zábava

Také vás vždy zajímalo jak asi tráví Silvestr lidé co se opravdu umí bavit?
Konečně to víme a to díky dvěma odvážným fotografům Tondy Pírka a Krasomila Zvonka.
Ti samozřejmě museli nejdříve vědět kam za zábavou a nekonečnou legrací.

Ze statistického průzkumu Silvestrovského trhu vzešly překvapivé výsledky. Zábavograf vykreslil astronomické křivky u několika skupin lidí. Nebudeme zbytečně chodit okolo horké kaše a rovnou to řekněme .. zvítězil silvestrovský večirek u feministek, ikdyž jim těsně šlapal na paty dýchánek vesmirných lidí. Naši fotografové samozřejmě neváhali a vetřeli se v převlecích na nejveselejší místo na světě.

Oba byli dosova ohromeni silvestrovskou výzdobou celého bytu, které dominovala nástěnná minipolička „pro věci z Kinder vejce a jiné podivuhodnosti a zázraky“. Oslava mohla začít. A že to byl jaksepatří „odvaz a prča“ (tyto slova pochytili Tonda a Krasomil na oslavě, zmanejí nehorázná zábava), o tom se můžete přesvědčit sami z uvedeného fota. Musíte uznat že najít mezi přitomnými slečnami je maskovaného Krasomila velmi obtížné ba až nemožné. Ani jeden účastník se snad ni vteřinu celé noci nenudil. Pilo se víno, cola, pro odvážnějsí byl i rum. K dispozici byla celá škála pochutin od chipsů po vánoční cukroví z minulého roku. Vyprávěly se vtipy, debatovalo o politické situaci v Tibetu a když snad všichni na pár vteřin zmlkli díky plným ústům smíchu nebo jídla, pan Novotný v televizi nikdá nezklamal.komentářů 9

 1. Filip:

  Největší koncentrace zábavy: chips v ruce slečny se zavřenýma očima. Takovou singularitu bujarého veselí jsem naposledy viděl v Literárních novinách, když jakýsi šprýmař použil místo tečky za větou středník!

 2. Jarek:

  Ah jaký to byl výtisk? Rád bych si danou stránku nechal zarámovat a pověsit nad postel mezi ostatní perly jako „Šli dva a prostřední spadl“ nebo fotku Pavla Poulíčka uvádějícího Kolotoč. Rád totiž vstávám s úsměvem na rtech.

  K obrázku: Čirá radost prýští též z pohledu 2. osoby zleva (údajně Krasomil), kdy neví zda se dřív smát, jíst či bdít.

 3. Jarek:

  Teprve teď jsem si všimnul další zvláštnosti .. Všichni se drží svůj chips, a když náhodou ne, tak aspoň předstírají že ho drží.

 4. Filip:

  Hohó;

 5. Jarek:

  díky“

 6. Jarek:

  Další poznatek. Druhá osoba zleva nejspíš opravdu bude Krasomil jelikož si pro své maskování zvolil tradiční „maskáče“,

 7. Filip:

  Druhá žena zprava podává svůj chips svému neexistujícímu příteli, který jí objímá zezadu. Přitom spí.

 8. Ondra:

  Žena úplně vpravo se právě chystá ostatním oznámit, že je je ve skutečnosti muž a že je hluboce zamilovaná do dívky s barevnou šálou. Má však veliký strach, protože ví že v momentě kdy se přizná, se na ní všichni v místnosti vrhnou a udusí ji v hromadě slaných krekrů.

 9. Zub:

  Koukám, že máte velkou legraci ze snímku, ale nevím, proč bychom se měli smát nemocným lidem. Tito lidé trpí takzvanou destrukcí ústní dutiny s výrůstkem ústního monolitu ve tvaru hmoždinky. Tyto předměty se musí každou chvíli vyndavat z ústní dutiny, protože hrozí reálné bolesti jazyka. Děkuji

Reaguj!