Kelly family se vrací

20. prosince 2007 | Jarek

je to on

A je to tady. Opět jako lavina vtrhli na hudební scénu hudebníci známí pod pseudonymem Kelly family a zase vyprodávají koncerty. Přestávka pár let jim evidentně přinesla ovoce. Na obrázku vidíme kdysi 12-ti letými fanynkami obletovaného Angela Kelly, který na kráse ještě přidal. Když před pár lety skupina kvůli vnitřním nešvarům končila, Angelo nastoupil do práce lovce golfových míčků. Roky hromaděné charisma, energie a osobitý náboj na prvním z koncertů explodovaly jako dynamit řízlý semtexem a kapkou esence mravečích očí. Ani ostatní členové se nenechali zahanbit a po hardrockovém remaku hitu „Angel“ fanynky šílely. Včera dokonce koncertovali i v Horním Kostelci, z kterého máme tento povedený snímek.
Přinášíme pár komentářů obdivovatelek a obdivovatelů.

Zdenka: „Ježiši ježiši je to óóón.“ utíká směrem ke svému idolu Angelovu bratrovi Paddymu.

Horác: „Já nikdy nepřestal věřit. Prosím dejte mi sílu, správný fanoušek se nikdy neodvrací od…“ v této chvíli se tiše plížíme pryč, necháváme fanatického fanouška s přivřenými víčky odříkávat modlitbu, po deseti metrech zrychlujeme, nechávajíc mezi námi a Horácem diskrétní vzdálenost 654m.

Pomalu opouštíme koncert KF reunion s doporučením místo po této události nechat uvést do normálu skupinkou zfetovaných deratizátorů, jejichž oblíbenou zbraní proti škůdcům je rotační plamenomet.komentářů 6

 1. Filip:

  Pane reportére, můžete mi nějak osvětlit, proč má bubeník za Anželem v bubnu spodní prádlo?

  Jinak samozřejmě gratuluji, že jste se na koncert vůbec dostal. Slyšel jsem něco o vyprodané kostelecké sokolovně. Jak byste porovnal atmosféru tam a na Woodstocku?

 2. jarek:

  Vyprodané prádlo je nasnadě. Spíš se divím že jste na to nepřišel sám, pane Filipe.? Členům KF bylo vždy líto, že nemají fanouškům na oplátku za tuny plyšáků co dát, tak po koncertu odteď vždy bude následovat výměna předmětů. Plyšáci Angelovy spodky. Vypadá to jako malá válka, ale co už.

 3. jarek:

  Samozřejmě že bystří čtenáři poznali můj peklep … do vety patří slovo „vyprané“, ikdyž když tak nad tím teď uvažuji..

 4. Ondra:

  Nutno dodat, že Angela stihla po skončení koncertu akutní mrtvice celého mozku, což se projevilo zvýšením umělcovy konzumace arašídových křupek o 138%…

 5. mimi:

  hele nic proti ale to je totální blbost a to nejsou kelly family paka

 6. jarek:

  mimi: oh really?

Reaguj!