souznění

20. prosince 2007 | Jarekkomentářů 7

 1. Jarek:

  Tuhle fotku jsem sem dal samozřejmě z jediného důvodu. Jakožto estétovi se mi velmi líbí kompozice červených kuželů v pravé části obrázku. Kdybychom měli možnost náhledu z ptačí perspektivy, dostálo by se nám úchvatného pohledu, jelikož kužely tvoří písmeno „L“. Interesantní.

 2. Ondra:

  Jev na obrázku není náhodný. Zobrazená zvířata se jmenují „Explorer a Escaper“ a jejich výskyt je v Japonsku monitorován už od dob dynastie Ming. Jejich činnost je velice prospěšná, protože se dobře fotí.

 3. Jarek:

  aha opravdu, díky Ondřeji, bez tvého příspěvku bych si ani nevšiml že na obrázku jsou zachycena i zvířata. ještě jednou díky. díky.

 4. Erik:

  Naprosto unikátní fotografie. Zobrazená zvířata jsou jedno a to samé. Jedná se o druhé a třetí evoluční stádium Pokémona č. 25 – Pikachu a Raichu. Nelze ani vyloučit, že bytost uprostřed je první stádium – Pichu.

 5. Jarek:

  Hm, také jsem si říkal, jestli ta fotografie není pouze rozfázovaný pohyb morfujícího pokemona ale bál jsem se s takovou odvážnou teorií jít na trh. V tomto případě děkuji panu Erikovi a rád bych ho pozval na naše sympozium do Haggu, kde bych rád přednesl svou novou teorii o výskytu popcornu v automatické pračce.

 6. Jarek:

  Pozor prosím pro všechny zájemce, sympozium není v Haagu ale v Haggu.

 7. pokemon:

  na co tam ten pejsanek cumi? ^_^

Reaguj!